O Firmie

Firma EventGalicja od 2005 roku zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą techniczną eventów biznesowych oraz szeroko pojmowanych wydarzeń kulturalnych.

EventGalicja = wszechstronność działań.

Wśród zrealizowanych przez nas imprez możemy wymienić m.in.: eventy korporacyjne, konferencje, spotkania branżowe, sympozja, press eventy, festiwale artystyczne z różnych dziedzin sztuki: muzyka, plastyka, teatr czy performance, koncerty klubowe i plenerowe, wystawy multimedialne, wernisaże, warsztaty czy panele naukowe. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i wyjątkowo, z tego też względu specjalizujemy się również w wydarzeniach o charakterze unikatowym, które determinują szukanie niestandardowych i nieszablonowych rozwiązań, a które to trudno byłoby zakwalifikować do powyżej wymienionych dziedzin.

EventGalicja = wysokiej klasy niezawodny sprzęt.

Do niekwestionowanych atutów naszej firmy należy z pewnością fakt posiadania markowych i sprawdzonych urządzeń, które pozwalają na całościową i generalną realizację danego wydarzenia w zakresie jego techniki: światła, multimediów, dźwięku, systemów realizacji wizji, rozwiązań scenicznych oraz tzw. zaplecza, na poziomie ich koncepcji, aranżacji i produkcji.

EventGalicja = wieloletnia i satysfakcjonująca współpraca z uznanymi i cenionymi partnerami biznesowymi, a co za tym idzie wymagającymi i stawiającymi wyzwania.

Pracujemy na stałe z agencjami eventowymi, producenckimi i artystycznymi (np. Event-Factory, z którą współtworzyliśmy m.in projekty: Cisco Forum (edycje: 2013-2015), Festiwal Actus Humanus (edycje: 2012-2016), TEDxKraków (2015), Routes Europe Krakow Airport (2015-2016), AgroFest (2014-2015) czy liczne konferencje dla klientów: Grupa Azoty, OknoPlast, ISTA. Mamy też szerokie grono bezpośrednich kontrahentów biznesowych, np: Fiat Auto Poland, Schibsted, Mota Engil, Mazurkas Travel, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie.

W dziedzinie realizacji światła i obsługi multimedialnej jesteśmy stałym partnerem dla takich instytucji, jak: Filharmonia Krakowska, Opera Krakowska, Teatr Łaźnia Nowa, Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora – Cricoteka, Krakowskie Biuro Festiwalowe czy Fundacja Academica, będąca zarządcą krakowskiego Klubu Studio. W tym zakresie pracujemy również z agencjami organizującymi koncerty, klubami muzycznymi czy bezpośrednio z zespołami. Tutaj należy podkreślić, że urządzenia którymi dysponujemy w pełni spełniają wymagania riderowe gwiazd polskich i zagranicznych.

EventGalicja = doświadczenie i znajomość branży.

Na tle innych firm wyróżniamy się nie tylko nowoczesnym i niezawodnym sprzętem, ale też wysokimi kompetencjami organizacyjnymi, szerokim doświadczeniem w produkcji oraz wszechstronnością w obsłudze technicznej eventów. Zanim powstała EventGalicja w obecnym kształcie przez 10 lat (od 1994 roku) pracowaliśmy w Dziale Realizacji Agencji Reklamowej Galicja, która dała nam nie tylko możliwość poznania branży, ale też pozwoliła wyciągnąć wnioski o tym, co składa się na komfort i zadowolenie naszego klienta, a to niezmiennie jest dla nas priorytetem i motywacją.

EventGalicja = firma, którą zobaczysz tylko w dobrym świetle.

Do naszych mocnych stron, cenionych przez współpracowników przy organizacji i produkcji imprez, należy również elastyczność działań, wysoka znajomość tematu, umiejętność stworzenia miłej i inspirującej atmosfery przez kompetentną i zaangażowaną kadrę, która doskonale sprawdza się w działaniach pod presją czasu. Istotnym atutem jest dodatkowo chęć poszukiwania innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań oraz przyjmowanie na siebie pełnej odpowiedzialności, nie tylko za powierzone zadania, ile za sukces całego przedsięwzięcia.

Z pewnością zyskają w nas Państwo solidnego i profesjonalnego partnera biznesowego, którego można obdarzyć pełnym zaufaniem.

Zapraszamy do współpracy.

EventGalicja

Marek Zgłobica
Rafał Ryskala
Sebastian Gurbiel